USD
USD Americký dolar EUR Euro GBP Libra šterlinků AUD Australský dolar CAD Kanadský dolar BRL Brazilský real CNY Čínský jüan CZK Koruna česká DKK Dánská koruna HKD Hongkongský dolar ILS Izraelský nový šekel JPY Japonský jen MYR Malajsijský ringgit NZD Novozélandský dolar NOK Norská koruna PLN Polský złoty RON Rumunský nový leu RUB Ruský rubl SAR Saudský riál SGD Singapurský dolar ZAR Jihoafrický rand KRW Jihokorejský won SEK Švédská koruna CHF Švýcarský frank TRY Turecká lira UAH Ukrajinská hřivna ARS Argentina, Peso THB Thajský baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Kool Runnings Guest House Kingston Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Kool Runnings Guest House

Pokročilé rezervace
2026-07-30
2026-07-31

Rezervaci lze provést nejdéle na 30 dní. Vyplňte prosím jiná data.

33

Kool Runnings Guest House


Muzeum Boba Marleyho je 3 km od Kool Runnings Guest House Kingston, zatímco Half-Way-Tree Clock je 2 km daleko.

Do centra města Kingston se dostanete během 20-minutové pěší chůze.

Hotel je zhruba 19 minut pěšky od restaurace Island Grill, ve které můžete ochutnat karibskou kuchyni.

  • Letiště
  • Mezinarodni letiste Norman Manley
    23 km

V hotelu

V pokoji

  • Žehlení
  • Toaletní potřeby zdarma
  • LCD TV

Důležité oznámení

Přihlášení: od 15:00 do 22:00
Odhlášení: od 11:00 do 12:00

Často kladené otázky

  • 🍳

    Podává Kool Runnings Guest House snídaně?

    Ano, Kool Runnings podává kontinentální snídani.
  • 🌇

    Jak daleko je centrum města od Kool Runnings?

    Hosté Kool Runnings se mohou dostat do centra města za 20 minut chůze.
  • Jak daleko je Mezinarodni letiste Norman Manley od Kool Runnings Guest House Kingston?

    Vzdálenost mezi Mezinarodni letiste Norman Manley a Kool Runnings je 25 km.
  • Jaké jsou storno podmínky nabízené v Kool Runnings Guest House?

    Hostům Kool Runnings Guest House je k dispozici zrušení zdarma. Pro více informací kontaktujte vedení hotelu.
  • 🕗

    Kdy se nejpozději můžeme odhlásit z Kool Runnings Guest House Kingston?

    Hosté Kool Runnings Guest House Kingston by měli být připraveni k odhlášení v 12:00.

Podrobnosti a sazby



Vyplňte prosím data pobytu, abychom zjistili, zda jsou pokoje k dispozici.

Galerie

Zpětná vazba

Podrobnosti o pobytu

Vaše hodnocení

Hrozně Skvěle

Kontaktujte nás



Pokročilé rezervace
2026-07-30
2026-07-31

Rezervaci lze provést nejdéle na 30 dní. Vyplňte prosím jiná data.

Děkujeme za přihlášení
Zavřít
Právní
  • Zásady ochrany osobních údajů
Společnost
Kool Runnings Guest House, Jamajka

College Cr, Kingston, Jamajka

Zůstaňte aktuální

Pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, budete první, kdo získá naše nejnovější novinky a akce.

Online rezervace hotelů

Kontakty

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved