USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Kool Runnings Guest House Kingston Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Kool Runnings Guest House

Avanceret Booking
2026-07-31
2026-08-01

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

33

Kool Runnings Guest House


Emancipation Park ligger 10 minutters kørsel fra gæstehus og 15 minutters kørsel fra Half-Way-Tree Clock.

Centrum af Kingston kan man nå inden for 20-minutters gårtur. Du kan komme til Bob Marley Museum om få minutter i bil.

Island Grill serverer jamaicansk mad i nærheden af indkvarteringen.

  • Lufthavne
  • Kingston Norman Manley Lufthavn
    23 km

På hotellet

På værelset

  • Strygeservice
  • Gratis toiletartikler
  • Fladskærms TV

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 22:00
Udtjekning: fra 11:00 indtil 12:00

Ofte stillede spørgsmål

  • 🌇

    Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Kool Runnings Guest House?

    Det vil tage dig en 20 minutters gang at komme til byens centrum fra det Kool Runnings Guest House.
  • 🕗

    Hvornår er udtjekning i et Kool Runnings Guest House?

    Kunder skal tjekke ud fra et Kool Runnings Guest House ved 12:00.
  • 🚪

    Hvilke værelsestyper er tilgængelige i Kool Runnings Guest House?

    Kool Runnings Guest House tilbyder Værelse med en queensize-seng, Værelse med en kingsize-seng og Studio med en kingsize-seng at vælge imellem.
  • Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i det Kool Runnings Guest House?

    Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af det Kool Runnings Guest House

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-07-31
2026-08-01

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Kool Runnings Guest House, Jamaica

College Cr, Kingston, Jamaica

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved